O firmie

Przedsiębiorstwo kontynuuje produkcję prefabrykowanych elementów betonowych w dawnym oddziale Poznańskiego przedsiębiorstwa PREFABET w Mosinie. Firma podtrzymuje wieloletnie doświadczenie w produkcji prefabrykatów betonowych dla budownictwa, drogownictwa i kanalizacji stale rozwijając swoją ofertę, znacznie podnosząc jakość i śmiało rywalizując z wyrobami zagranicznymi.

Bet-Exim Mosina Bet-Exim Mosina

Powstanie zakładowego laboratorium do badania elementów betonowych i jego praca pod nadzorem BRANDENBURGISCHE TECHNISCHE UNIVERSITÄT COTTBUS zaowocowało otrzymaniem certyfikatu na produkcję prefabrykatów żelbetowych na rynek Polski oraz Unii Europejskiej.

Wieloletnia współpraca z niemiecką firmą Gilne GmbH, zakup i budowa uniwersalnych form do wykonania biegów schodowych prostych i zabiegowych pozwoliły na produkcję i export tych prefabrykatów. Wyspecjalizowaliśmy się także w produkcji wielu typów podwalin wykorzystywanych między innymi przy wykonywaniu ekranów akustycznych i hal  które dostarczamy na teren całego kraju .

 

Współpracujemy m.in. z: